Contact

EMAIL

info@abeka.se

PHONE

+46 155-29 10 20
 

BILLING ADDRESS MAIL

faktura.abeka@bravida.se


BILLING ADDRESS

FE 3
838 80 Frösön
Sweden

ADDRESS

Norrköpingsvägen 5A
611 38 Nyköping
Sweden
 

CORPORATE ID

556515-7012
 

VAT NO.

SE556515701201

background_blue.gif

STAFF

 

Managing Director

Håkan Oscarsson
hakan.oscarsson@abeka.se
Phone: +46 155-29 10 22
Mobile: +46 70-869 79 19

Finance/
Administration

Lena Kjellberg
lena.kjellberg@abeka.se
Phone: +46 155-65 54 44
Mobile: +46 70-369 79 78

Finance/
Administration

Ann-Christine Andersson
anki.andersson@abeka.se
Phone: +46 155-65 54 41
Mobile: +46 70-262 90 52

 

Project Manager/
Processors Electrical Engineering

Kent Andersson
kent.andersson@abeka.se
Phone: +46 155-29 10 21
Mobile: +46 70-869 79 01

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Ola Carlsson
ola.carlsson@abeka.se
Phone: +46 155-65 54 43
Mobile: +46 70-869 79 03

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Jonny Norling
jonny.norling@abeka.se
Phone: +46 155-29 10 24
Mobile: +46 70-869 79 11

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Torbjörn Wadell
torbjorn.wadell@abeka.se
Phone: +46 155-29 10 20
Mobile: +46 70-869 79 14

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Dan Hammarström
dan.hammarstrom@abeka.se
Mobile: +46 73-975 04 30

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Patric Franzén
patric.franzen@abeka.se
Mobile: +46 70-369 79 05

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Leif Jansson
leif.jansson@abeka.se
Mobile: +46 70-988 00 06

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Johan Lövstrand
johan.lovstrand@abeka.se
Mobile: +46 70-869 79 12

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Håkan Segerstedt
hakan.segerstedt@abeka.se
Mobile: +46 70-869 72 64

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Fredrik Bönnemark
fredrik.bonnemark@abeka.se
Mobile: +46 70-869 79 08

Project Manager/Processors Electrical Engineering

Ali Sachedina
ali.sachedina@abeka.se
Mobile: +46 76-133 13 30

Project Management Assistant/Electrical Engineering

Johan Norberg
johan.l-norberg@abeka.se
Mobile: +46 70-969 79 20

Project Management Assistant/Electrical Engineering

Jonas Lövstrand
jonas.lovstrand@abeka.se
Mobile: +46 70-569 79 26

Project Manager/
Calculator

Tomas Thunberg
tomas.thunberg@abeka.se
Mobil: +46 70-369 79 16

 

Project Manager/
Processors Land

Simon Bergman
simon.bergman@abeka.se
Phone: +46 155-29 10 20
Mobile: +46 70-697 90 46

Project Manager/
Processors Land

Hans Persson
hans.persson@abeka.se
Mobile: +46 70-697 90 45

Project Assistant
Land

Robert Bergman
robert.bergman@abeka.se
Mobile: +46 70-869 79 21

Project Assistant
Land

Anna Laidler
anna.laidler@abeka.se
Mobile: +46 72-733 91 01


Fitter

Kontakta respektive projektledare för att komma i kontakt med en specifik montör.